Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
2018 Bay Bayan Tatto Dövme Modelleri2018 Bay Bayan Güncel Tatto Dövme Modelleri Sitesi 2018

Ağız Diş Sağlığı Hastanesi’nde Kutlama

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Eskişehir Ağız Diş Sağlığı Hastanesi tarafından Hemşireler, Ebeler ve Anneler günü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.

Ağız Diş Sağlığı Hastanesindeki programda İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’nin yanı sıra Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Seydi Ahmet Güllü, Halk Sağlığı Hizmetleri Daire Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, Başkan yardımcıları, hastane yönetimi ve Ağız Diş Sağlığı Hastanesinde görev yapan hemşireler ve ebeler de hazır bulundu.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, programda yaptığı konuşmada, ‘Önce İnsan’ diyerek halka hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakar, cefakar Ebe-Hemşire olarak görev yapan sağlık personelimizin ‘Hemşireler, Ebeler ve Anneler Gününüzü’ kutluyor, hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyor, meslek hayatlarınızda başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı.

Ayrıca günün anısına pasta kesilerek hizmetlerinden dolayı hastanede görev yapan hemşirelere teşekkür belgeleri takdim edildi. – ESKİŞEHİR

Bir önceki yazımız olan Egzersiz Öncesi ve Sonrası 1 Bardak Süt Mutlaka İçin! başlıklı makalemizde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

alexa düşürme yöntemleri
evden eve taşıma, evden eve nakliyat gaziantep, evden eve taşımacılık gaziantep, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık