Dövme Modelleri 2019, Erkek Dövme Modelleri 2019, Bayan Dövme Modelleri 2019, Dövme Modelleri 2019 Erkek, Dövme modelleri 2019 Bayan, Dövme Modelleri 2019 Kadın
2018 Bay Bayan Tatto Dövme Modelleri2018 Bay Bayan Güncel Tatto Dövme Modelleri Sitesi 2018

Dr. Yavrucu Hepsiburada ‘Anne Söyleşileri’nin Konuğu Olacak

ÇOCUK Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Yavrucu, çocukların sağlığını korumak için yapılması gerekenleri anlatmak üzere, Hepsiburada Facebook sayfasına konuk olacak.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yavrucu, Hepsiburada Facebook sayfasından gerçekleştirilecek canlı yayında, çocuklarının sağlığını korumak için her şeyi yapan annelerin merak ettiği soruları cevaplayacak. Çocukların psikolojik ve fizyolojik olarak sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için önerilerde bulunacak olan Yavrucu, çocuk sağlığını tehdit etmeyen, eğitici, öğretici, geliştirici kitap ve oyuncak önerilerini de Hepsiburada Anne Söyleşileri’nde paylaşacak.

Söyleşi kapsamında gün boyu ‘Anne Söyleşileri’ kategorisinde bulunan seçili çocuk kitapları ve anne bebek ürünleri indirimli fiyatlarla satışa sunulacak. Doktor Çiğdem Yavrucu’nun çocuk sağlığı konusunda vereceği önemli bilgiler, 30 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’te Burçak Birben’in sunumuyla, Hepsiburada Facebook sayfasından canlı yayınlanacak. 

– İstanbul

Bir önceki yazımız olan Sürekli Kilo Alan Kadının Karnından 7 Kilogramlık Kitle Çıktı başlıklı makalemizde Aydın, Dilek Çelik ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri