Dövme Modelleri 2019, Erkek Dövme Modelleri 2019, Bayan Dövme Modelleri 2019, Dövme Modelleri 2019 Erkek, Dövme modelleri 2019 Bayan, Dövme Modelleri 2019 Kadın
2018 Bay Bayan Tatto Dövme Modelleri2018 Bay Bayan Güncel Tatto Dövme Modelleri Sitesi 2018

Yıllarca Burnundan Akanın Beyni Olduğu Ortaya Çıktı

ABD’nin Nebraska eyaletinde yaşayan Kendra Jackson’ın burnu 2013’te geçirdiği bir trafik kazasının ardından durmaksızın akmaya başladı. Öyle ki bu durum kadının hayatını kabusa çevirmiş, günlük yaşamından gece uykularının bölünmesine kadar etki etmeye başlamıştı.

BURNU ‘ŞELALE’ GİBİ AKIYORDU

Akıntının ‘şelale’ gibi olduğunu belirten Jackson, ‘Uyku uyuyamıyordum, zombi gibi olmuştum’ dedi. Birçok kez doktora giden ancak yapılan testlerde kesin sonuç alamayan Jackson, ‘Doktorlar sürekli olarak soğuk algınlığı, nezle ya da alerjik reaksiyonlar nedeniyle burnumun aktığını söylüyordu’ dedi.

AMELİYAT İLE KURTULDU

En sonunda beyin cerrahisi üzerine çalışmalar yapan bir kliniğe giden Jackson’a doğru teşhis konuldu. Jackson’ın kaza sonrası beyin travması geçirdiği belirleyen doktor Christie Barnes, kadının o günden bu yana beyin sıvısının burnundan aktığını tespit etti. Duydukları karşısında şoke olan Jackson kısa süre sonra ameliyata alındı ve 5 yıllık kabusundan kurtuldu.

Bir önceki yazımız olan Beyin Ölümü Gerçekleştiği İçin Fişi Çekilmek Üzere Olan 13 Yaşındaki Çocuk Hayata Döndü başlıklı makalemizde ABD, Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri